30. ročník Ceny TJ Bižuterie a města Jablonce nad Nisou v plavání

1. 4. 2019
Zpět na výpis

30. ročník Ceny TJ Bižuterie a města Jablonce nad Nisou v plavání
Sportstyl Aquatlon Hradec Králové

Ahoj všichni!

 

Je za námi další aktivní víkend nabitý sportovními zážitky a vynikajícími výsledky našich mladých reprezentantů!

V sobotu se 7 plavců Elab teamu zúčastnilo 30. ročníku Ceny TJ Bižuterie a města Jablonce nad Nisou v plavání. Závody se protáhly až do večerních hodin, takže všichni už v závěru pociťovali značnou únavu, ale i přesto bojovali až do posledních vteřinek a všichni bez výjimek podali úžasné výkony! Tým ve složení Tomáš Bernášek, Majda Bláhová, Terka Bláhová, Viki Hadravová, Johanka Hanáčková, Adam Paliwal a Viki Pechanová fungoval perfektně a všichni si udělali spoustu osobních rekordů. Adam, Terka a Majda dosáhli ve svých kategoriích na medaile, Viki H. a Tomáš obsadili nepopulární 4. místa a nejmladší závodnice Johanka s Viki P. plavaly jeden osobák za druhým a umísťovaly se v první desítce nebo těsně za ní. Navíc, byla jejich kategorie velmi silně obsazená a nejpočetnější. Moc jsme si celý den užili. Škoda, že na poslední chvíli vypadla ze zdravotních důvodů Kačka Mašínová, určitě by byla velkou posilou pro tým. Přejeme jí brzké uzdravení!

Děkuji všem za bezchybnou reprezentaci oddílu a přeji hodně štěstí do dalších závodů. Také děkuji Michalovi Bernáškovi za pomoc při dopravě tam i zpět.

V neděli se v Hradci Králové konal nultý ročník Sportstyl Aquatlonu. Za Elab team nastoupily Berenika a Tea Hrašovy. Obě předvedly úžasné výkony a zaslouženě vybojovaly shodně 3. místo! Moc holkám gratulujeme. Těším se na další pokračování třeba příští týden v Příbrami!
Tento víkend se opravdu sportovně vydařil a Elab team se představil v tom nejlepším světle! Moc všem závodníkům gratulujeme!!!

an

 

Podporují nás