Kontaktujte nás

Nové členy stále přibíráme! Pokud tě zajímá plavání, běh, triatlon nebo si chceš prostě jen sportovat pro radost, jsi u nás vítán! Pro zařazení do příslušné tréninkové skupiny je potřeba absolvovat první tréninkovou jednotku. Na ní trenér posoudí úroveň tvých dovedností a doporučí další postup. Tato první tréninková jednotka je osvobozena od členského příspěvku. Je ale nezbytné se na ní domluvit nejpozději 2 dny předem!

Poskytnutím těchto údajů nám dáváte souhlas k jejich zpracování.

KONTAKT TRENÉR

 

NAŠE SLUŽBY

PLAVÁNÍ

PO + ST 17-18 HOD

Děti, které již plavou obstojně, zúčastňují se plaveckých závodů i aqua / triatlonů. Poměrně dobrý kraul, znak, prsa. Motýlek je třeba zlepšovat.

Přihláška

ZAMĚŘENÍ

Zaměřit se na techniku výše zmíněných plaveckých způsobů, pomalu zvyšovat výkonnost, ale důraz klást na správné provedení techniky. Důležitou součástí tréninků v průběhu celého roku musí být nácvik startovních skoků, obrátek (zejména kraulové obrátky) a dohmatů. Důsledně dohlížet na to, aby děti dodržovaly zásady plaveckého chování. Prokládat tréninky hrami a cviky zaměřenými na spolupráci ve dvojicích nebo v týmu.

CÍL

Cílem je dosažení výborné techniky kraulu, zvýšení rychlosti a výkonnosti dětí. U ostatních plaveckých způsobů je cílem dosažení dobré technické úrovně. Správně provedená obrátka, startovní skok. Cílem je dobře fungující jednotné družstvo.

PO + ST + ČT 18-19 HOD

Děti, které začaly v nedávné době nebo jsou mladší 10 let.

Přihláška

ZAMĚŘENÍ

Hlavním zaměřením je technika kraulu a znaku, perfektní splývavá poloha. Děti si musí osvojit techniku dýchání, správné provedení kraulového kopu, trénovat skoky do vody. Tréninky by měly být prokládány hrami a společnými úkoly. Děti musí být seznamovány s pravidly plaveckých závodů a aqua/triatlonů. V průběhu roku by se měli šikovní jedinci zúčastnit alespoň jednoho závodu.

CÍL

Zdokonalení všech plaveckých způsobů s důrazem na kraul a znak. Dobře provedený startovní skok. Cílem je zaujmout děti a stmelit družstvo.

PO + ST + ČT 19-20 HOD
+ PÁ 6-7 HOD nepravidelně

Nejstarší děti na velmi dobré plavecké úrovni.

Přihláška

ZAMĚŘENÍ

Zvyšování fyzické výkonnosti, zrychlování zaplavaných časů, zdokonalování techniky všech plaveckých způsobů. Stále ještě se budeme zaměřovat na perfektní provedení obrátek a startovních skoků.

CÍL

Skupina by měla v tréninku uplavat 2 200 – 2 600m. U těchto dětí je velmi důležitý důraz na kamarádství a dobře spolupracující družstvo. Děti se pravidelně budou zúčastňovat závodů a soutěží. Hlavním cílem je Uudržet děti u sportu.

SOUSTŘEDĚNÍ

Několikrát do roka vyrážíme na společné týmové soustředění. Zdokonalujeme plavecké techniky, učíme se cítit vodu a kromě plavání si ukazujeme třeba strečink nebo základy kruhového tréninku. Snažíme se, aby děti měli ze sportu radost a dohromady jsme tvořili skvělý tým.

Přečíst víc

PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY

Kempy zaměřujeme všestraně, děti si vyzkouší spoustu sportů (atletiku, basketbal, jógu...). Hlavním cílem je vytvořit kladný vztah dítěte ke sportu, poznat nové kamarády a trávit prázdniny aktivně. O děti se starají naši licencovaní a především zkušení trenéři.

Přečíst víc

ZÁVODY

Všechny sportovce a zejména naše členy chceme podporovat v účasti na závodech. Proto pravidelně vyjíždíme to různých částí republiky, kde dáváme mladším i starším sportovcům možnost zazávodit si pod vlajkou Elab Teamu.

Přečíst víc

NAŠI TRENÉŘI

Martina Nováková

 • Absoloventka magisterského studia fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy
 • Několikanásobná medailistka mistrovství ČR v plavání, účastnice triatlonových soutěží
 • Dlouholetá trenérka plavání (osm let u pětibojařů Dukla Praha a triatlonových oddílů)
 • Záliby: skialp, lezení, triatlon
 • Jazyky: angličtina, ruština (základní úroveň

Jan Kovalovský

Kovi už něco pamatuje. S triatlonem začal v roce 1996 poté, co se předtím dělal 6 let judo a katare. Jako absolvent FTVS UK se specializací jak jinak než triatlon má zkušenosti  z vedením triatlonového klubu AC Start Karlovy Vary, působil v středisku talentované mládeže při svazu triatlonu, nakoukl do reprezentace v dlouhém triatlonu, dokončil 53 ironmanů a byl 3x v Koně. Kovi měl to štěstí, že se několik let mohl věnovat pouze závodění a poté trénování triatletů skrze tréninkové plány, kempy a jako trenér plavání. V současné době jako hrdý otec tří dětí a člen Betri klubu si plní další životní sny.

 

Natálie Nováková

Naty je aktivně závodící triatlonistkou, zároveň se věnuje trenérství atletiky a plavání pro děti a dospělé. Aktuálně je studentkou Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde se specializuje na oblast zdraví.

Lukáš Červenka

Lukáš Červenka je novou tváří trenérského týmu Betri. Absolvoval magisterské studium na FTVS UK se specializací na triatlon a zahraniční stáží v Belgii. Zkušenosti sbíral i jako triatlonový reprezentant. Budete se s ním potkávat každé út, st a čt na bazénu v Aquacentrum Šutka. Kromě tréninků se Lukáš věnuje zátěžové diagnostice a tréninku sportovců všech výkonnostních kategorií.

Marcelo Martinez

 • Finalist in many National Championships and Argentinian champion 2011 as well as in international competitions.
 • Age Group Coach for 10 years delivering many swimmer champions and finalist in National and Regional Championships.
 • Education: Degree in Physical Activity and Sport, Level 5 Age Group Coach in American Swimming Coaching Association (ASCA), Swimming Coach courses in Italy and Argentina.
 • Swimming Coordinator in Youth Olympic Games 2018 in Buenos Aires.
 • Languages: Spanish, english, italian, czech (in that order of knowledge).
 • Hobbies: Horror Writer.

Radek Holinka

 • 11 let praxe jako plavecký a triatlonový trenér
 • Osobní rekordy: 10km - 33:29, Půlmaraton - 1:12:59, Halfironman - 4:34, Ironman - 9:58
 • Vzdělání: Triatlonový trenér II.třídy Training Peaks, Coach level 1 Training Peaks University, Online masérské zkoušky s mezinárodní akreditace student Training Peaks Coach level 2, své znalosti neustále rozšiřuje.
 • celkově druhé místo v moravskoslezském poháru DIDICUP

Ondřej Kočovský

 • Bývalý plavec se zálibou ve znakových disciplínách a dlouhých tratích.
 • Medailista z MČR v žákovských kategoriích.
 • Doplňkově se věnoval triatlonu.
 • 10 let trenér žákovských a dorosteneckých kategorií v oddíle SK Slávia Praha s mnoha úspěchy na mistrovstí republiky.
 •  20 let působí jako plavecký rozhodčí, z toho 6 let s mezinárodní kvalifikací FINA. Jako rozhodčí má za sebou Mistrovství Evropy, Mistrovství světa juniorů a v roce 2018 reprezentoval na Youth Olympic Games v Buenos Aires.
 • Věnovat se vám může také v Angličtině a Polštině.

Daniela Kočovská

 • 25 let aktivni trenérské a cvičitelské činnosti ve sportovním klubu Slavia Praha
 • Největší trenérské úspěchy: Coufalová 1.misto paralympiáda Atlanta 1996, 3.místo paralympiáda Sydney 2000, několik světových rekordů této závodnice. Ostatní závodníci na úrovni medailových výsledků na mistrovství republiky žactva, dorostu, dospělých. Jeden z plavců účastník mistrovství Evropy juniorů, 4.místo, 5.místo. Účastník mistrovství Evropy dospělých - semifinálové umistění. Nynější svěřenec - finále mistrovstvi republiky dospělých, 5.místo na mistrovství světa masters v Budapešti 2017.
 • Bývalá aktivní plavkyně.