La Diagonela

18. 2. 2019
Zpět na výpis

La Diagonela

Zimní týdny ubýhají a s nimi se také rozšiřuje termínovka závodů pro nás, kteří preferujeme sporty bez sněhu. Ačkoliv i v zimě si lze zaběhnout nějaký pěkný závod v hale, nebo se na chvíli vcítit do role běžkaře.

 

V tomto mém dalším článku chlubení se sportovními výsledky, poodhalím další průběh mé zimní sezóny. (Článek první lze najít na facebookových stránkách Elab team.) Odpočatý po La Diagonela, jsem se tři dny po příjezdu ze Švýcarska zúčastnil atletického běhu v hale na 3000metrů. Čas 10:15 je pro mě úspěchem a vlastně prozatím i osobním maximem. Osobáky jsem lámal dál na Mistrovství Nové Paky, kde jsem si s dobrým během a plaveckým osobáčkem dojel pro druhé místo v kategorii 20-39. Přebory Prahy v halové atletice nevyšly podle plánu, ale 1500metrů za 4:38 je, dle mého názoru, stále poměrně slušný čas. Jak jsem již v úvodu sliboval, zúčastnil jsem se i akademického mistrovství ČR v klasickém lyžování. V závodu na 10kilometrů volně jsem bral 19.ctou příčku. Závod mě tak připravil na cestu do italského Asiaga. Zem ve tvaru dámských kozaček hostila dějiště mistrovství světa v zimním triatlonu pro rok 2019. Po čtvrtém běhu v kategorii, pátém kole a zase čtvrtém běhu na lyžích, jsem dokončil tento závod na čtvrtém místě v kategorii 20-24.

 

Závody prostě bez tréninku nejdou a tak děkuji BeTri za skvělé tréninky, Elab teamu za podporu a v neposlední řadě oddílu SC Radotín za atletické zázemí.

 

Adam Holomoucký

Podporují nás