Sezóna 2022/2023 začíná!

Dobrý den,

rádi bychom Vás informovali o nové plavecké sezóně 2022/2023 v Elabteamu. Upravili jsme časy tréninků a rozšířili hodiny pro skupinu C. V příloze se můžete podívat na rozdělení dětí do skupin. Děti mohou po zaplacení členských příspěvků trénovat neomezeně kolikrát týdně chtějí, do budoucna také uvažujeme o otevření ranních plaveckých tréninků (ale zatím zůstáváme u těch odpoledních):

Členské příspěvky

Další změna se týká členských příspěvků, které se musí navýšit oproti loňsku z důvodu 30% navýšení za pronájmy plaveckých drah v Aquacentru Šutka.
Výše příspěvku je 9500,- Kč/ za pololetí. Splatnost příspěvku za první pololetí je 20.září, za druhé 20.února. Členské příspěvky se hradí pouze bezhotovostně na číslo účtu oddílu: 8289711001/5500, uveďte:

K platbě můžete využít i QR kódu:

Začátek sezóny

Cílem našeho plaveckého oddílu je zdokonalování plaveckých způsobů, stmelení týmu, povzbuzení/probuzení závodních ambicí, vybudování pevného oddílu a příjemného zázemí jak pro děti, tak trenéry. Máme za sebou první rok v novém trenérském obsazení a už teď víme, že Elabteam jde tím správným směrem. Chceme děti podpořit a vybudovat vztah nejenom ke sportovnímu tréninku ale i sobě samým.

Rádi bychom během roku uspořádali společné soustředění, o kterém Vás budeme včas informovat. A to na nově připravovaných webových stránkách Elabteamu, kde budou veškeré informace/termíny/fotografie atd.
Začátek tréninků bude od 5.9.2022, během září proběhnou nábory nových členů a budeme rádi, pokud máte nějaké známé či kamarády, abyste je přizvali po domluvě s trenérem na první trénink zdarma. Chceme tým rozšířit o nové členy a budovat tak společného týmového ducha.

V případě jakýchkoliv dotazů, neváhejte se na nás obrátit!
Předem děkujeme za Vaši přízeň :)
 
Za Elabteam trenéři 
Natálie, Marce a Ondra

 

Článek zobrazen 719x