VC Ústí nad Labem v plavání a Aquatlon Příbram

18. 4. 2019
Zpět na výpis

Ahoj všichni!

I tento víkend se závodilo o 106 a Elab team u toho nesměl chybět. V sobotu vyrazilo 8 statečných plavců na VC Ústí nad Labem, kde se scházejí opravdu ti nejlepší. Bohužel se ze závodů na poslední chvíli ze zdravotních důvodů omluvili 3 naši plavci a tak v sobotu nastoupil tým ve složení Julek Aleva, Míša Aleva, holky Bláhovy – Majda s Terkou, Viki Hadravová, Johanka Chytková, Adam Paliwal, Verča Rychetská a trenér Tomáš Mudruňka. Ve velké konkurenci všichni bojovali jak nejlépe uměli a opravdu to nebylo lehké. Přesto se podařilo Adamovi získat 2 medaile (0 – 1 – 1), jedno 4. a jedno 5.místo. Viki na 50P dohmátla na velmi pěkném 6.místě a Terka na 200Z na 8.místě. Velmi se dařilo Julkovi, který si udělal hned tři osobáky. Všem moc gratuluji k výkonům, děkuji za reprezentaci oddílu a těším se na další závody.

V neděli se další reprezentanti Elab teamu vypravili do Příbrami na aquatlon. Parta ve složení Agáta Čadková, Johanka Hanáčková, Tea Hrašová a Maty Shon + trenérka Katka Janovská, a za dospěláky Petr Holeček, se představila i letos v dobrém světle. Johance unikla bronzová medaile o 1 vteřinu (!), ale i k nepopulárnímu 4.místu jí moc gratuluji!!! Maty s Teou se umístili na krásném 12.místě a Agi doběhla, v silně obsazené kategorii na 26.pozici. Petr Holeček obsadil ve své kategorii 6.místo. Moc všem plavcům/běžcům gratuluji! Příští týden nás čeká Jablonec nad Nisou. Doufám, že bude neméně úspěšný jako dnešní Příbram!