O nás

Historie

Elab team je sportovní oddíl se zaměřením na plavání, běh a cyklistiku, a to zejména v kombinaci pro triatlon. Oddíl vznikl v roce 2014 se zaměřením na děti ve věku od 6 do 15 let. Postupně se členy oddílu stávají i dospělí sportovci. Za dobu své existence dosáhl oddíl vynikající pověsti mezi odbornou, rodičovskou i sportovní veřejností.

Kdo jsme

Jsme triatlonový oddíl pro děti, mládež i dospělé, jsme team. Chceme dětem a mladým sportovcům pomoci naplnit jejich přání a touhu v oblasti sportu. Nechceme jim sport znechutit a přetěžovat je. Chceme v nich vypěstovat týmového sportovního ducha a lásku k pohybu. Pokud se podobná touha vyskytne i u dospěláků, máme pro ni pochopení a nabízíme jim možnost konzultací, tréninků či startů na závodech.

Náš tým

Oddíl tvoří osoby, které činnost ve sportovních disciplínách nejen provádí jakožto sportovci, ale také trénují. Předávání zkušeností od bývalých nebo stále aktivních sportovců dětem, je velmi pozitivní pro děti i pro dospělé. Oddíl současně umožňuje účast na závodech i těm sportovcům, kteří chtějí závodit, trénují však samostatně, mimo tréninkové jednotky organizované oddílem.

Článek zobrazen 2121x